Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hakkari gençlik spor kulübü voleybol takımı grup birincisi oldu

Hakkari Kız Teknik ve Meslek Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü, Şırnak’ın Slopi ilçesinde Voleybol Bayanlar Bölgesel Lig Grup müsabakalarında oynadığı tüm maçları kazanarak grup birincisi oldu.
Hakkari Kız Teknik ve Meslek Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü Takımı yönetim kurulu üyesi M. Arif Tatlı ve takım hocası Kerim Güldal, yarışmada derece ile dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Güldal, ”Şırnak’ın Silopi ilçesinde yapılan Voleybol Bayanlar Bölgesel Lig Grup m üsabakalarına Cizre Gençler birliği, Cizre Nuhspor, Cizre Besyol ve Şırnak Gelişim Spor takımları katıldı. Okulumuz Hakkari Kız Teknik ve Meslek Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü burada grup birincisi oldu. İleri ki bir tarihte yapılacak olan final müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Takımımıza destek veren sayın Valimiz Cüneyit Orhan Toprak ve Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan İş-Kur İl Müdürü Kızılkaya’dan Yüksekova’ya ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri