Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İstanbul'a 400 yataklı bir hastane daha

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Sancaktepe’de düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.

Toplu açılış töreninde yapılan açılışlardan biri de 400 yataklı Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu.

Sancaktepe’ye ‘şehir hastanesi’ müjdesi

Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptığı konuşmada, Bu sevda burada bitmez, bu şarkı burada bitmez diye başladıklarını aktararak, vatandaşlara 15 yıldır verdikleri desteklerden dolayı şükran borçlu oldukları ifade etti.

Coşkulu kalabalığa baktıkça Allah’a şükrettiğini belirten Akdağ, Allah’a şükürler olsun bugün Cumhurbaşkanımızla beraber Sancaktepe’de 400 yataklı mükemmel bir hastanenin açılışını yapıyoruz. Ama daha bu öncüsü, dünyanın 1 numarasını Sancaktepe’de yapacağız.

Sancaktepe Şehir Hastanesi’nin çalışmalarına başladık Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla, 4 bin yataklı. Dünyada hastane bahçesine uçak ambulansın indiği ilk hastane, inşallah Sancaktepe’de olacak dedi.

Bir önceki yazımız olan Güneş gözlüğü alırken dikkat |sağlık haberleri başlıklı makalemizde güneş gözlüğü, güzellik ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri