Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Özbek’ten referandum çalışması

Abdulmuttalip Özbek, beraberindekilerle 16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmaları kapsamında Çukurca ilçesini ziyaret etti. İlçe merkezinde yoğun bir ilgi ile karşılanan Özbek, ilçe sakinlerinin sorun ve sıkıntılarını dinleyerek referandum çalışmaları hakkında bilgi verdi. AK Parti ilçe teşkilatını da ziyaret eden Özbek, daha sonra köy ve mezralara doğru hareket etti.
Gittiği her yerde sıcak bir şekilde karşılanan Abdulmuttalip Özbek, bir taraftan vatandaşların sorunlarını not aldı diğer taraftan ise referandum hakkında bilgi verdi.
Güçlü bir Türkiye için herkesin referandum çalışmalarına destek vermesini isteyen Özbek, “Referandum, Türkiye için hayati önem taşıyor. Bu referandum ile Türkiye güçlenecektir. Partimizin tüm üyeleriyle bugüne kadar memleketin bekası için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Şunu tüm kamuoyunun bilmesini istiyoruz ki bizler memleketimiz için varız. Hakkari’de ilçe, köy ve mezralarda referandum çalışmaları kapsamında vatandaşlarımızla bir araya geldik ve sıcak bir şekilde karşılandık. Bizleri sıcak bir şekilde karşılayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Sınırda halk toplantısı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri